Dermatologija, estetinė medicina
Header image

Mezoterapija

MEZOTERAPIJA – alternatyvus gydymas, kurį daugiau nei 50 metų taiko viso pasaulio gydytojai. Procedūros atliekamos mikroinjekcijomis suleidžiant įvairius preparatus: medikamentus, homeopatinius bei augalinius ekstraktus, vitaminus, amino rūgštis ir kitas reikalingas medžiagas, kurios parenkamos individualiai. Daugelis pacientų jau patyrė mezoterapijos stebuklą. Mezoterapija plačiai taikoma tiek skausmo terapijoje, tiek estetiniais tikslais.

MEZOTERAPIJOS INDIKACIJOS:
❖ randų ir strijų gydymas,
❖ plaukų slinkimas ir alopecija,
❖ pigmentinės dėmės,
❖ odos drėkinimas,
❖ priešraukšlinė terapija ir odos stangrinimas,
❖ celiulitas ir paodžio riebalų tirpinimas.

KAIP VEIKIA MEZOTERAPIJA?
Mezoterapija gerina kraujotaką, padeda nutekėti limfai, atlieka tarpląstelinio matrikso detoksikaciją, audiniai papildomi reikalingomis “statybinėmis” medžiagomis bei kofermentais, kurie reikalingi ląstelių atsinaujinimui, audinių kvėpavimui ir metabolizmui. Taip pasiekiamas norimas rezultatas: stangrėja ir skaistėja oda, atauga plaukai, nyksta celiulitas ir nereikalingi susikaupę riebalai.

AR GREITAI PASIEKIAMAS REZULTATAS?
Prireikia nuo kelių iki keliolikos procedūrų, kol audiniai atsistato. Tai priklauso nuo pažeidimo sunkumo ir trukmės, kiek laiko žalingas procesas vystėsi. Kad pasiekti norimą rezultatą, paprastai reikalingas net 10 procedūrų kursas, o kartais net ilgalaikis palaikomasis gydymas. Detaliau apie individualų gydymą Jums paaiškins gydytojas.

Kantrybės ir sėkmės!