Dermatologija, estetinė medicina
Header image

Karboksiterapija

KARBOKSITERAPIJA – tai gydymo metodas, daugiau nei 60 metų taikomas estetinėse klinikose. Pirmą kartą šis gydymas pradėtas taikyti Prancūzijoje. Procedūros yra intervencinės, tai yra, plona adata leidžiamas anglies dvideginis į reikiamą odos gylį. Karboksiterapija gali būti taikoma įvairiose kūno srityse: veido, kaklo, pilvo, liemens, sėdmenų, rankų ir kojų srityse. Gydymo rezultatui pasiekti dažniausia reikalingas procedūrų kursas. Reikalingų procedūrų kiekis priklauso nuo audinių pažeidimo lygio ir indikacijų. Pirmos konsultacijos metu gydytojas Jus apie tai informuos.

PAGRINDINĖS INDIKACIJOS:
❖ celiulitas ir poodžio riebalų tirpinimas,
❖ randų ir strijų gydymas,
❖ paburkusių ir pamėlusių paakių gydymas,
❖ priešraukšlinė terapija ir odos stangrinimas.

KAIP VEIKIA KARBOKSITERAPIJA?
Anglies dvideginis per audinių kvepavimo mechanizmus aktyvina audinių kraujotaką, audinių augimo faktorių gamybą, pašalina uždegimines sąaugas, surišamas perteklinis vandens kiekis ir pašalinamas iš audinių. Dėl to odos kraujotaka ir mityba pagerėja, suaktyvėja kolageno gamyba, persitvarko jungiamojo audinio netvarkingai išsidėsčiusios skaidulos, tirpsta riebalinės ląstelės, atsistato limfos ir veninio kraujo nutekėjimas, ko pasekoje nyksta paburkimai, celiulitas, lygėja kūno formos, stangrėja ir skaistėja oda, nyksta raukšlės ir randai.

KAIP ILGAI IŠLIEKA GYDYMO REZULTATAI?
Jei yra pašalinamas faktorius, kuris sukėlė pakitimus, tai pasiektas rezultatas išlieka metais, tačiau labai retai pavyksta pakeisti nusistovėjusį gyvenimo būdą, todėl dažnai reikalingos palaikomosios procedūros.