Dermatologija, estetinė medicina
Header image

Cheminiai pilingai/Rūgštinės procedūros

CHEMINIAI PILINGAI, KAS TAI?
Saulės poveikis, jaunatviniai spuogai ir odos senejimas palieka nemalonius pėdsakus odoje: išsiplėtę kapiliarai, randai, pigmentinės dėmės, odos glebumas, raukšlės. Jei norite atsikratyti minėtų žymių, atrodyti jauniau ir didžiuotis skaisčia lygia oda – pasirinkite cheminius pilingus, kurių pagalba pašalinamos negyvos, pažeistos odos ląstelės. Tai saugus ir efektyvus gydymo metodas. Šių pilingų pagalba atnaujinama ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltė, nugaros bei rankų oda.
Cheminio pilingo procedūroms atlikti dažniausiai naudojami įvairios sudėties rūgštys: vaisinės, pieno, salicilo, migdolinės, trichloracto. Kiekviena šių rūgščių turi savitą gydomąjį poveikį, prasiskverbia į skirtingus odos sluoksnius, todėl pilingai skirstomi į paviršinius, vidutinio gilumo ir gilius.

INDIKACIJOS:
❖ jaunatviniai spuogai,
❖ randai,
❖ pigmentinės dėmės,
❖ smulkios raukšlės,
❖ saulės ir rūkymo pažeista oda,
❖ išiplėtusios ar užsikimšusios poros.

GYDYMO EIGA, ŠALUTINIAI POVEIKIAI, REZULTATAI

Rezultatai:
❖ skaisti, švytinti, be pigmentinių dėmių oda,
❖ švari ir švelni oda,
❖ reguliuojama riebalinių liaukų veikla, naikinamos bakterijos ir odos erkutės,
❖ lygi, be raukšlių ir randų, stangri oda.

Oda atsinaujina per 10 – 21 d. po procedūros.

Gydymo efektui pasiekti gali prireikti 4 – 5 procedūrų kurso, bei pakartoti gydymą po 6 – 12 mėn.

Kad išvengti retai pasitaikančių, priklausomų nuo individualių paciento odos savybių, galimų šalutinių poveikių: odos paraudimo, infekcijos, pigmentacijos sutrikimų, randėjimo, būtina vykdyti gydytojo nurodymus prieš ir po procedūros. Iškilus problemų ar abejonių, nedelsiant informuoti gydytoją.

Mes įsitikinę, – Jums pavyks!