Dermatologija, estetinė medicina
Header image

Ultragarso procedūros

GILUMINIS ODOS VALYMAS ULTRAGARSINIU APARATU – tai unikali, saugi, neinvazinė procedūra atliekama ultragarsiniu aparatu, kurios metu sukuriamos ultragarsinių bangų vibracijos stimuliuoja odą ir per poras padeda jai išsivalyti nuo toksinų ir šlakų. Kartu atliekamas odos mikromasažas, gerinama kraujo ir limfos apytaka, taip pat stimuliuojama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, todėl oda tampa elastingesnė, sumažėja smulkių raukšlelių, šviesėja pigmentinės dėmės, sumažėja išsiplėtusios poros.

KAIP VEIKIA ODĄ ŠIOS BANGOS?
Atliekant negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimą ultragarsu, sukeliama rezonancinė apie 26000 per sekundę vibracija, todėl ląstelės lengvai ir be skausmo pašalinamos nuo odos paviršiaus.
Vibracijos pagalba suardoma patogeninių mikroorganizmų sienelė, todėl ši procedūra labai tinka spuoguotos, bei linkusios į rožinę odos gydymui.

SONOFOREZĖ
Po švelnaus ir neskausmingo odos valymo ultragarsu atliekamas veikliųjų medžiagų įvedimas, kurios aparato pagalba įterpiamos ne tik į odą, bet ir į paodį net iki 3 cm gylį. Taigi, sonoforezės procedūros gali būti skiriamos odos atjauninimui, skaistinimui, drėkinimui, riebalinio audinio sankaupų skaidymui, ypač pasmakrės srityje nesukeliant nė menkiausio skausmo.

Tai puikus pasirinkimas bijantiems adatų ir jautrių skausmui žmonių gydymui.