Dermatologija, estetinė medicina
Header image

Biohidracija ir biorevitalizacija

BIOHIDRACIJA ir BIOREVITALIZACIJA – gilusis odos drėkinimas, kuris pagerina odos tonusą, elastingumą, skaistina, lygina ir jaunina odą. Hialurono rūgšties kiekis odoje palaipsniui mažėja, todėl oda paranda stangrumą, elastingumą, tampa sausesnė. Paviršinis drėkinimas kremais tik laikinai sudrėkina odos paviršių ir negali užtikrinti gilaus odos drėkinimo. Patys populiariausi praktikoje naudojami yra preparatai pagaminti hialurono rūgšties pagrindu. Jie puikūs tuo, kad yra fiziologiniai, duoda gerą efektą, gerai toleruojami bei suteikia greitą ir matomą efektą.Veido, kaklo ir rankų odos spalva gali daug apie Jus papasakoti – gerokai daugiau, nei manote.

„Juvéderm® HYDRATE“ specialiai sukurtas švirkšti į viršutinį odos sluoksnį ir prisotinti odą drėgmės, pagerinti tonusą ir elastingumą. Tiesiog įsivaizduokite, kaip natūraliai sveika odos spalva ir spindesys keičia Jūsų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi.

PROCEDŪROS ATLIEKAMOS:
❖ Veido oda – mėgaukitės natūraliu grožiu ir gaivumu, dovanokite šypsenas ir pasitikėkite savo išvaizda.
❖ Kaklo ir iškirptės sritis – pasirūpinkite iškirptės oda ir vėl su malonumu galėsite dėvėti drabužius su gilia iškirpte.
❖ Rankų oda – rankos gali išduoti Jūsų amžių, tad grąžinkite savo rankų odai jaunystę ir švelnumą.

AR GREITAI PASIEKIAMAS REZULTATAS?
Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamos 3-4 procedūros, kurios atliekamos 1 kartą per 3 savaites. Procedūros gali būti atliekamos, veido, kaklo, dekolte, plaštakų srityje.

Su „Juvéderm® HYDRATE“ pasiekti rezultatai kalba patys už save – atlikus klinikinius tyrimus 85 % dalyvių teigė, kad šią procedūrą rekomenduos draugams*.
* Taieb M ir kt., 8-asis pasaulinis senėjimo prevencijos medicinos kongresas, 2010 m., Monakas.