Dermatologija, estetinė medicina
Header image

FILORGA

Laboratoires FILORGA (Prancūzija) – pripažinta ir visame pasaulyje garsi bei gerą vardą turinti kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos produktų, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje.

Laboratoires FILORGA visada atsižvelgia į naujausius mokslinius tyrimus: kompanija turi savo mokslinių tyrimų bazę, atlieka nuodugnius ląstelių senėjimo tyrimus, kuriais remiantis kuria naujus produktus. 2006 metais naujai moderniai FILORGA laboratorijai buvo suteiktas ISO 13485 sertifikatas, kuris patvirtina, kad kompanija visiškai atitinka standartus, reguliuojančius medicinos gaminių gamybą. Visi produktai yra pripažinti dermatologų, estetinės medicinos ir plastikos gydytojų bei kosmetologų daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Anti-ageing mezoterapija (mezoliftingas) – tai visapusiškai veikianti procedūra: stabdo odos senėjimą ir šalina jo priežastis. Šio metodo esmė -  daugybinės labai mažų kiekių veikliųjų medžiagų komplekso intradermalinės injekcijos, kurios atliekamos veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Per paskutiniuosius 30 metų Laboratoires FILORGA ištobulino ir pateikė rinkai CE sertifikuotus anti-ageing mezoterapijos mišinius, kurie yra saugūs ir kokybiški.

Hialurono rūgštis – pagrindinė veiklioji medžiaga…
Hialurono rūgštis kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai atjaunina ir regeneruoja odą.

Mezoterapijos mišinių sudėtyje yra 55 veiklios unikalios medžiagos:
14 vitaminų – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas,
24 aminorūgštys – skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.),
6 kofermentai – aktyvuoja audinių biochemines reakcijas,
5 nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių,
4 mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jų atsiradimo,
Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą.

REZULTATAI
Odos būklės gerėjimas yra laipsniškas ir vis didėjantis.
Akivaizdus rezultatas matomas jau po pirmos procedūros: oda labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas.
Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis, oda skaistesnė. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.

Rezultatui pasiekti reikalingas gydymo kursas.